درباره ما

معرفی ترازپردازان جنوب اهواز

شرکت تراز پردازان جنوب اهواز در سال 81با هدف ارائه خدمات مالی ، حسابداری و حسابرسی توسط جمعی از متخصصین با سابقه 50 ساله ی آقای احمد پیره پور موسس شرکت و با این عقیده که امروزه در عرصه رقابت اقتصادی استفاده از اطلاعات مالی و حسابداری قابل اتکاء و مفید ، مهم ترین وسیله تصمیم گیری برای واحدهای تجاری می باشد و دستیابی به اطلاعات مذکور جز با استفاده از خدمات حسابداران و مشاورین مجرب امکان پذیر نیست بنا نهاده شد

ترازپردازان جنوب اهواز ضمن دریافت نمایندگی انحصاری از شرکت معتبر و بزرگ پردازش موازی سامان (تدبیر) و با آموزش کادر مدیریتی ،حسابدار و نیروهای مستقر طرف قراردادهای حقیقی و حقوقی خود نسبت به مکانیزه سازی سیستم مالی آنها اقدام نموده که نهایتا سبب شد نمودارهای مالیاتی با آگاهی های لازم سیر نزولی را در پیش بگیرد.

ما معتقدیم که هر چه ثبت اسناد و مدارک و بایگانی شرکت ها به صورت کامل و با در نظر گرفتن  جزئیات طبق استاندارهای روز لحاظ گردد تمامی مباحث اداری ، مالی و گزارشات مالی قابل استناد و مورد پذیرش قرار خواهد گرفت .

آنچه که باعث شده شرکت های متعدد تولیدی ، بازرگانی ، پیمانکاری ، خدماتی ،بیمارستانی و . . .  با اطمینان خاطر ما را به عنوان مشاور و پیمانکار خود در زمینه خدمات مالی ، حسابداری ، حسابرسی ، مشاوره مالیاتی و بیمه ای انتخاب کنند و با اطمینان خاطر از آن بهره مند شوند، کارنامه درخشان ما در حوزه های کار تخصصی ماست

.

ترازپردزازن جنوب اهواز

خدمات ما

نرم افزار حسابداری

اولین مرحله فرآیند استقرار مالی ،مشاوره و معرفی خرید نرم افزار حسابداری مناسب با حجم و موضوع فعالیت شرکت می باشد.پس از راه اندازی سیستم مالی باید چیدمان کدینگ حسابداری و ساختار دقیق مالی راه اندازی شود تا بتوان گزارشات ماهیانه و مورد نیاز مدیریت تهیه شود.

حسابداری

خدمات حسابداری همان انجام امور مالی و حسابداری شرکت ها و یا اصلاح ساختار مالی شرکتها می باشد.انتخاب فرآیند حسابداری و نحوه انجام آن قبل از شروع فعالیت تجاری اهمیت زیادی دارد و اجرا فرآیند مالی از خرید نرم افزار شروع میشود و تا استخراج گزارشات و آنالیز آن ها ادامه دارد

مشاوره مالی

برای رهایی از تمام اما و اگرهایی که ممکن است در این راه برای شما پیش آید، بهتر است با بهره‌گیری از مشاوره مالیاتی، تمامی ریسک‌های مالیاتی را از خود دور کنید. شرکت ترازپردازان جنوب اهواز، با بهره‌گیری از مشاوران و وکلای مالیاتی با تجربه و خبره، آماده ارائه خدمات مشاوره مالیاتی و دادرسی مالیاتی می باشد.

حسابرسی مالیاتی

کلیه شرکتها و اشخاص حقیقی که در امور تجاری و غیر تجاری فعالیت دارند مکلف به انجام تکالیف قانونی و مالیاتی هستند. مالیات انواع مختلفی دارد که مالیات بر درآمد ، مالیات بر ارزش افزوده ، مالیات بر اجاره و مالیات بر حقوق بیشترین پرداختی را در شرکتها و اشخاص حقیقی دارد.

قانون کار

۲۰ قانونی که شرکت ها موظفند عالم قر آنها باشند:
قانون کار جمهوری اسلامی،قانون تامین اجتماعی،قانون مقررات صادرات و واردات،قانون تجارت ایران،قانون مقررات مناقصات و مزایدات کشور،قانون مناطق آزاد تجاری،قانون مالیات های مستقیم،بخشنامه ها و دستورالعمل های مربوطه به مالیات بر ارزش افزوده،قانون تجارت الکترونیک

حسابرسی بیمه

خدمات بیمه ای در شرکتهای گوناگون به نوع فعالیت و قراداد هایشان متفاوت است که می توان به خدمات بیمه پرسنل و خدمات بیمه پیمانکاری تقسیم کرد.عمده خدمات بیمه ای مربوط به بیمه پیمانکاری می باشد تشکیل پرونده بیمه، ۲. دریافت کد کارگاهی، ۳. دریافت ردیف پیمان مربوط به هر قرارداد، ۴. ارسال لیست بیمه هر پیمان و..

افتخارات و گواهی نامه ها

فهرست