نرم افزار حسابداری

درباره نرم افزار مالی و اداری تدبیر

شرکت پردازش موازی سامان در سال 1379 پس از دو سال کوشش بدون وقفه موفق به ارائه اولین نسخه از نرم‌افزار مالی و اداری تدبیـــر گردید که سادگی طراحی، متحد الشکل بودن واسط کاربر و برخورداری از امکانات و ابزارهای مهم مورد نیاز برای حسابداران و مدیران مالی، از همان ابتدا مورد استقبال مخاطبان خود قرار گرفت.

نرم‌افزار تدبیــر در بیش از ۵۰۰۰ موسسه خصوصی و دولتی در ایران و نیز برخی از کشورهای خاورمیانه – همچون امارات متحده عربی (دوبی)، افغانستان، تاجیکستان و ازبکستان – نصب و راه‌اندازی شده و استقبال از آن به لطف یزدان همواره رو به افزایش بوده و هست.

افتخار کارشناسان شرکت پردازش موازی سامان این است که از همان ابتدا با احترام به نظرات کاربران و خریداران نرم‌افزار و با بهره‌گیری از پیشنهادات و انتقادات سازنده متخصصین همواره در جهت توسعه و تکمیل نرم‌افزار تدبیر کوشا بوده‌اند و تعالی شرکت را در گرو همین پویایی دانسته و می‌دانند.

حسابداری ترازپردازن جنوب اهواز

دارای رتبه اول شورای عالی انفورماتیک

ترازپردازان جنوب اهواز-تدبیر
ترازپردازان جنوب اهواز-تدبیر
ترازپردازان جنوب اهواز-تدبیر
تدبثیر -ترازپردازان جنوب اهواز
ترازپردازان جنوب اهواز-تدبیر
ترازپردازان جنوب اهواز-تدبیر

قابلیت های نرم افزار

پشتیبانی نرم افزار

فعالیت واحد پشتیبانی شرکت ترازپردازان جنوب اهواز پس از زمان نصب برنامه و تایید تحویل کار از واحد فروش شرکت و تایید کارشناسان فنی فروش آغاز شده و تا ۱۰ روز پس از پایان قرارداد پشتیبانی ادامه دارد. کاربران در صورت تمدید قرارداد می‌توانند در هر زمان و حتی در هر یک از شهرستان‌ها از خدمات پشتیبانی بهره‌مند شوند.

  • نصب اولیه
  • آموزش
  • بومی سازی نرم افزار(فرم چاپی)
  • برطرف کردن موانع احتمالی در استفاده اجرایی از نرم افزار
  • به روز آوری نسخه های نرم افزار
حسابداری ترازپردازان جنوب اهواز
فهرست